Coaching

Jeśli:

– stoisz przed podjęciem ważnej decyzji

– chciałbyś zrozumieć siebie i zastanowić się co dalej

– chcesz pracować nad swoim rozwojem

– jesteś gotowy zaangażować się w proces …to coaching jest dla Ciebie!!!

Coaching jest procesem zmiany, opartym na relacji między coachem a klientem. Realizacja wyznaczonego celu, spełnianie marzeń, spojrzenie na trudności jak na wyzwania a nie problemy, spotkanie się ze swoimi mocnymi i słabymi stronami, podejmowanie decyzji; to jak podążanie z punktu A do punktu B i podróż do samego siebie. Rolą coacha jest wsparcie, empatyczne towarzyszenie oraz czuwanie nad procesem klienta.

LIFE-COACHING– tzw. „coaching życiowy”, indywidualny proces w relacji KLIENT-COACH. Najczęściej składa się z 6-12 sesji trwających ok. 1 godziny każda. Poprzez zadawanie odpowiednich pytań,zachęcanie do pracy z różnorodnymi ćwiczeniami; coach towarzyszy klientowi w procesie osiągania wyznaczonego celu.

EDU-COACHING– coaching edukacyjny. Proces wsparcia dla dyrektorów, nauczycieli oraz uczniów w procesie edukacji i wychowania. Pomoc dla nauczycieli w budowaniu dobrych relacji na linii nauczyciel-uczeń.

COACHING DLA RODZICÓW– wsparcie coachingowe dla rodziców małych dzieci oraz nastolatków. Towarzyszenie w formułowaniu celów wychowawczych i rodzicielskich. Pomoc przy podejmowaniu ważnych decyzji.

COACHING DLA MAŁŻEŃSTW I NARZECZONYCH – wsparcie coachingowe dla par w związkach planujących wspólną przyszłość oraz małżeństw. Towarzyszenie w budowaniu satysfakcjonujących relacji oraz komunikacji opartej na zrozumieniu.

Go Top

Używamy plików cookies do celów statystycznych oraz aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu csjk.pl. Jeśli nie blokujesz tych plików, oznacza to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.