O mnie

Nazywam się Julia Kulik.Jestem szczęśliwą Żoną i Mamą wspaniałej czwórki Dzieci. Zawodowo jestem certyfikowanym coachem, arteterapeutą, etykiem i nauczycielem.Przez większość swojego życia poznawałam uroki dużego miasta mieszkając w Łodzi. Od dwóch lat zachwycam się życiem spokojniejszym, wśród przyrody Beskidu Wyspowego. Pasjonuje mnie człowiek, jego droga i możliwość kreowania rzeczywistości. Kocham śpiewać i tworzyć muzykę. W wolnych chwilach zajmuję się sutaszem i tworzeniem biżuterii.

Od kilku lat pracuję z Dziećmi i Młodzieżą. Specjalizuję się w life-coachingu oraz edu-coachingu. Prowadzę sesje indywidualne oraz grupowe. Towarzyszę Rodzicom w procesie podejmowania decyzji i mierzenia się z wyzwaniem jakim jest wychowywanie Dzieci.

W swojej pracy z Młodzieżą i Dziećmi wykorzystuję arteterapię jako formę pomagającą wyrazić siebie i swoje emocje. Prowadzę warsztaty muzyczne z wykorzystaniem ukulele, gitary, śpiewu. W trakcie warsztatów wykorzystuję metody aktywizujące oraz indywidualne podejście do każdego człowieka. Organizuję spotkania dla Kobiet, pomagające odkryć kim jest Kobieta w dzisiejszym świecie.

To właśnie człowiek jest dla mnie najważniejszy. W swojej pracy stawiam na uważność, bycie TU i TERAZ oraz empatię i współodczuwanie.

Zapraszam!

Go Top

Używamy plików cookies do celów statystycznych oraz aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu csjk.pl. Jeśli nie blokujesz tych plików, oznacza to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.